• Wpisów: 21
  • Średnio co: 142 dni
  • Ostatni wpis: 8 lat temu, 15:43
  • Licznik odwiedzin: 38 451 / 3141 dni
 
ragerace
 
Rage-Race 2010 wystartuje jutro, czyli 7 lipca z Toru Służewiec w Warszawie. Od godziny 12.00 przy głównym wjeździe od ul. Puławskiej odbędzie uroczyste przygotowanie aut, startujących załóg oraz impreza inauguracyjna z udziałem uczestników i zaproszonych VIPów.

Czwarta edycja największej imprezy lifestylowo-motoryzacyjnej w Polsce rozpocznie się tradycyjnie w stolicy. Pięćdziesiąt ekip w swoich autach wyjedzie stąd na liczącą ponad półtora tysiąca kilometrów trasę przez całą Polskę. Po drodze czekać ich będą niezwykłe zadania i niespodzianki. Rage-Race zakończy się 10 lipca w Kołobrzegu.

Na Torze Służewiec jak i na całej trasie Rage-Race nie zabraknie licznych atrakcji. Prócz wyjątkowych, ekskluzywnych samochodów sportowych, których próżno szukać w takiej ilości w jednym miejscu oraz miłośników RR, na starcie stanie specjalna ciężarówka w której znajdować się będzie punkt obsługi. Kolos został specjalnie przygotowany przez MotoIntegrator.pl jednego ze sponsorów imprezy. Dzięki odpowiedniemu zaprojektowaniu po rozłożeniu ciężarówka stanie się - w zależności od potrzeb - centrum dowodzenia, salą konferencyjną, sceną, profesjonalnym mobilnym studiem prasowym i telewizyjnym albo salonikiem VIP.

Nie możesz dodać komentarza.