• Wpisów: 21
  • Średnio co: 139 dni
  • Ostatni wpis: 8 lat temu, 15:43
  • Licznik odwiedzin: 38 113 / 3077 dni
 
ragerace
 
"Rage-Race Baby"- to czułe określenie często gości na ustach uczestników naszej imprezy. Nie ma się co dziwić, kobiety są przecież od samego początku immanentną częścią tego projektu. Szybkie samochody i dziewczyny - czego chcieć więcej?

Interesujące kobiety spotyka się na Rage-Race na każdym kroku. Jednym z symboli imprezy stały się apetyczne "policjantki" w kusych strojach, witające uczestników i wypuszczające ich na kolejne etapy. Również podczas imprez mnóstwo jest pięknych dziewcząt chętnych do zabawy i rozmowy.

Przedstawicielki płci pięknej występują na RR oczywiście również w roli pełnoprawnych uczestników. Wiele Pań wchodzi w skład ekip jadących w imprezie i to nie tylko na fotelach pilotów. Naszą trasę przejechała między innymi Agnieszka Szulim w Dodge Ram SRT-10 oraz Patrycja Kazadi w Ferrari Modena 360. Takim samym czerwonym autem jechała z "Vito" Casettim jako Scuderia Martini 1 Katarzyna Cąkała.

Piękne kobiety coraz liczniej biorą udział w Rage-Race, ciesząc organizatorów, widzów i pozostałych uczestników. Z powodzeniem znoszą trudy trasy, dzielnie rozwiązują kolejne zadania i co najważniejsze świetnie się bawią. W sumie Rage-Race gościł do tej pory około 30 uczestniczek, które zadały kłam obiegowej opinii, że motoryzacja jest domeną mężczyzn oraz że kobiety gorzej radzą sobie za kierownicą.

Mamy nadzieję, że w tegorocznej i kolejnych edycjach będzie ich jeszcze więcej i że wciąż podnosić będą sportowy, towarzyski i wizualny poziom imprezy.

O kobietach w Rage-Race więcej znajdziesz pod tym adresem: www.rage-race.pl/?page=teksty&id=98

Zapraszamy!

Nie możesz dodać komentarza.