• Wpisów: 21
  • Średnio co: 142 dni
  • Ostatni wpis: 8 lat temu, 15:43
  • Licznik odwiedzin: 38 451 / 3141 dni
 
ragerace
 
Podczas imprezy uczestnicy Rage-Race walczyć będą o punkty w przeróżnych zaskakujących zadaniach, które czekają na nich na trasie. Będą jednak mieć również okazję, aby się naprawdę ścigać. By dać upust emocjom i adrenalinie startujących załóg na profesjonalnym obiekcie Rallyland w Lipce, na tamtejszym Osiedlu Rajdowym czekać na nich będzie specjalnie przygotowany tor.

Ekipy biorące udział w czwartej już edycji Rage-Race przybywają na start w niezwykłych samochodach. Ich pojazdy dysponujące nierzadko mocniejszymi niż pół tysiąca koni silnikami to prawdziwe rarytasy. Jednak organizatorzy zwracają szczególną uwagę, aby uczestnicy nie ścigali się, przestrzegali prawa oraz dbali o bezpieczeństwo.

Doskonałym miejscem, aby poznać prawdziwe możliwości samochodów jadących w Rage-Race będzie Rallyland. Jest to nowoczesny ośrodek stworzony przez i dla miłośników sportów motorowych. Znajduje się na rozległym terenie byłego lotniska wojskowego w Debrznie, dając tym samym ogromne możliwości.

Organizatorzy wraz z właścicielem obiektu kierowcą rajdowym Tomkiem Kucharem zadbali, aby na profesjonalnie zabezpieczonym i przygotowanym obiekcie uczestnicy RR2010 mogli wycisnąć wszystko ze swoich pojazdów. Znajdują się tam tory wyścigowe, odcinki rajdowe, tory crossowe, przeprawy off-roadowe, pola do paintballa, strzelnica sportowa oraz wielu innych atrakcji.


Prócz jednego z checkpointów tegorocznego Rage-Race w Rallylandzie odbywają się miedzy innymi zloty samochodowe, rajdy KJS, pokazy, widowiska, koncerty oraz przeloty samolotami i motolotniami. Zgodnie z hasłem SZYBCIEJ, MOCNIEJ, WIĘCEJ uczestnicy Rage-Race mogą więc oczekiwać tu dobrej zabawy i niezapomnianych wrażeń.

Wybieracie się?

Nie możesz dodać komentarza.