• Wpisów: 21
  • Średnio co: 139 dni
  • Ostatni wpis: 8 lat temu, 15:43
  • Licznik odwiedzin: 38 113 / 3077 dni
 
ragerace
 
Porshe GT3 RS wyposażone w… bagażnik dachowy!? Ten rzadki widok zawdzięczamy fantazji marketingowców serwisu www.hakihol.pl, którzy w ten charakterystyczny sposób reklamują swój sklep. Niech jednak nikt nie da się zwieźć. To określane mianem „najlepszego z najlepszych” Porsche napędzane jest silnikiem o pojemności 3,6 litra o mocy 415 KM. Rozpędza się do 100 km/h w 4,2 sekundy, by po 13,3 s. osiągnąć 200 km/h. Wskazówka prędkościomierza zatrzymuje się dopiero na 310 km/h. To auto również jest rarytasem na drodze, gdyż zostało specjalnie odchudzone i stuningowaną głównie do użytku torowego. Jesteśmy pewni, że pokaże klasę ścigając się z innymi samochodami na tegorocznym Rage-Race!

Druga załoga Ramedera to czarny Hummer H1 w dodatku w wersji kabrio! Tę luksusową, cywilną wersję pojazdu amerykańskiej armii Humvee początkowo wyprodukowano dla na specjalne zamówienie dla Arnolda Schwarzeneggera. Ekskluzywna wersję „Soft Top”, której wyprodukowano 1000 szt. na świat spotkać można wyjątkowo rzadko, więc to tym większa gratka dla fanów „twardych” samochodów. Gdyby ktoś zapragnął mieć podobne cacko, aktualnie na eBay’u dostępny jest podobny – za 70 tys. Euro. Dodatkowo w tegorocznym Rage Race trzyipółtonowy kolos H1 potężnymi kolumnami wzmocni siłę dźwięku całej imprezy. Spotkacie go na trasie jako oficjalny Music Car imprezy.

Jak z tego widać dzięki współpracy z Ramederem poziom emocji oraz doznań estetycznych w Rage-Race jeszcze bardziej się podniesie.

Które z tych aut wolelibyście sobie sprawić?

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego